Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Maxbizz is a values-driven consulting agency dedicated.

Gallery

Contact

+1-800-456-478-23

411 University St, Seattle

maxbizz@mail.com

paxmedya hakkında

En İyi Dijital Pazarlama Hizmetini Vermekte İddialıyız!

Pax Medya Dijital Ajans, turizm profesyonelleri ve iletişim uzmanları tarafından çağın pazarlama tekniklerini uygulayıp, paydaşlarına yenilikçi çözümler sunmak amacıyla Antalya’da kurulmuştur.


Marka İtibar Yönetimi, Dijital Kimlik Oluşturma, Logo ve Görsel İçerik Tasarımı, Kurumsal Web Tasarımı, Dijital Reklam Hizmetleri, Sosyal Medya Yönetimi, Google SEO hizmetleri sunan Pax Medya, her biri kendi alanında uzman bir ekibe sahiptir.

Mehmet Kahraman

co-founder of paxmedya

Mutlu
Müşteriler
Tamamlanan
Projeler
Yıllık
Deneyim
Farklı
Ülke
DİJİTAL DÜNYA'DA

Paxmedya Her Zaman Yanınızda

Paxmedya, işletmenizin dijital dünyaya ayak uydurup sürdürülebilir olmasını sağlar. Bu yüzden paydaşlarını, bütünün bir parçası gibi görüp ‘’Dijital Şifacı’’ olmayı misyon edinmiştir. Beraber çalıştığı partnerlerine şeffaf, raporlanabilir ve ölçümlebilir hizmetler sunan Pax Medya ekibi her daim yenilikçi anlayışıyla, işletmenizin yanındadır.

İş Akış Sürecimiz

Dijital Dünyaya Profesyonel Bir Yaklaşım

Yenilikleri sürekli takip eden ekibimiz, sektörünüze en uygun dijital stratejiyi belirler. Bu stratejinin işletmenizle adaptasyon sağlaması için profesyonel bir süreç yönetimi uygular. Sürecin sonunda analiz raporlarını sizinle paylaşır.

Planlama
Araştırma
Optimizasyon
ANALİZ