Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Maxbizz is a values-driven consulting agency dedicated.

Gallery

Contact

+1-800-456-478-23

411 University St, Seattle

maxbizz@mail.com

Hizmetlerimiz
İletişim
Bizi Ziyaret Edin

Antalya Teknokent, Ar-ge 2

Sorularınız mı var?

+90 539 899 08 09

E-Posta

info@paxmedya.com

Logo Tasarımı

İşletmenize Kimlik Kazandıralım!

Her biri alanında ödül sahibi tasarımcılara sahip Paxmedya olarak işiniz için mümkün olan en iyi logo tasarımını oluşturmaya yardımcı olabiliriz.

Özel bir logoya hızlı mı ihtiyacınız var? Ekibimiz sadece üç gün içinde sizin için çarpıcı, özgün bir tasarım yaratacak. İşletmeniz kalabalığın arasından sıyrılıp, hem rakipleri hem de müşterileri büyüleyecek.

Profesyonel Bir Logo, Her Zaman Kazandırır!

İlham veren bir logo oluşturmak, sağlam bir iş temeli oluşturmak demektir. Tasarlayacağımız profesyonel logonuz, güvenilir bir görüntü ve müşteri sadakati oluşturabilir.

3 Farklı Taslak

Logonuz oluştururken seçenekleri hak ediyorsunuz. Ekibimiz, logo projenize başlangıçta üç farklı taslak belirler, böylece tasarımlar arasından seçim yapma olanağına sahip olursunuz.

Revize Hakkı

Son ayrıntısına kadar mükemmelliğe inanıyoruz. En büyük önceliğimiz, gurur duyabileceğiniz bir logo tasarlamaktır. Bu yüzden yapabileceğiniz değişiklikler için revize hakkı tanıyoruz.

Telif Hakkı Devri

İsterseniz logonuz tamamlandığında, size %100 sahiplik belgesi devrediyoruz. Üstelik bütün uzun uğraşlar gerektiren resmi işlemleri sizin adınıza Paxmedya olarak biz üstleniyoruz.

Üç Gün İçinde Teslim

İşletmenizin yeni yüzünü profesyonel bir şekilde ortaya çıkarmak için üç gün yeter. Ve yeni logonuz tasarlanırken, işlemleri adım adım takip edebileceksiniz.

Bütün Dosya Türleri

Yeni logonuz için gerçek dünyada sayısız formata ihtiyacınız olacak. Paxmedya ekibi olarak ihtiyacınız olabilecek tüm dosya türlerini size sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Tasarım Dosyası Dahil

Tasarımcılarımız, profesyonel logonuzu oluşturmak için parçaları birleştirdiği bir ana dosya kullanacak. Paxmedya olarak bu tasarım dosyasını da sizinle paylaşıyoruz.

Kalıcı Dosya Depolama

Logo projelerinizin kalıcı bir kaydını veritabanlarımızda ücretsiz olarak saklarız. Bir bilgisayar arızası veya ana dosyanızı kaybetme durumunda endişelenmenize gerek yok.

%100 Orijinal Tasarımlar

Eşsiz logo tasarımlarının işletmeye kimlik kazandırdığına inanıyoruz. Paxmedya ekibi olarak her müşterimize %100 benzersiz logolar sunma sözü veriyoruz.

Tasarım Sonrası Destek

Tasarım sonrası logonuzu yerleştirmek için yardıma mı ihtiyacınız var? Bu süreçte Paxmedya ekibi olarak her zaman yanınızdayız. Ekibimiz her adımda sizin için burada.

Teklif Alın