Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Maxbizz is a values-driven consulting agency dedicated.

Gallery

Contact

+1-800-456-478-23

411 University St, Seattle

maxbizz@mail.com

Hizmetlerimiz
İletişim
Bizi Ziyaret Edin

Antalya Teknokent, Ar-ge 2

Sorularınız mı var?

+90 539 899 08 09

E-Posta

info@paxmedya.com

Sosyal Medya İçerik Tasarımı

Paxmedya Sosyal Medya Tasarım Hizmetleri

İşletmenizi sosyal medya kullanıcılarına nasıl sunacağınıza karar vermek, çok önemli bir süreçtir. Bir sosyal medya pazarlama planının başarıya ulaşması için, tutarlı bir markalaşma gereklidir. Sosyal medya pazarlama stratejiniz ne kadar iyi olursa olsun, uygun tasarım olmadan hiçbir şey işe yaramayacaktır çünkü sosyal medya görsel bir platformdur.

Profesyonel tasarımcılarımız, dijital dünyada yaptığınız her şeyin yatırım getirinizi ve şirket büyümenizi etkileyeceğini anlıyor. Bu nedenle, sizin için sosyal medyada en büyük etkiyi yaratacak içerikleri oluşturuyoruz. Tam kurumsal kimlikten, basit bir simgeye kadar, marka standartlarınızın karşılanmasını sağlarken profesyonel ve göz alıcı tasarımlar yaratıyoruz.

Her türlü yeni başlayanlar ve küçük işletmeler de dahil olmak üzere, çeşitli sektörlere özel sosyal medya tasarım hizmetleri sunuyoruz.

Sosyal Medya İçerik Tasarımı

Hangi Sosyal Medya Platformlarında Hizmet Veriyoruz?

İnstagram

Profil Fotoğrafı
Slider
Reklam Tasarımı
İçerik Görsel Tasarımları

Facebook

Profil Fotoğrafı
Kapak Fotoğrafı
Reklam Tasarımı
İçerik Görsel Tasarımları

LinkedIn

Profil Fotoğrafı
Kapak Fotoğrafı
Reklam Tasarımı
İçerik Görsel Tasarımları

Sosyal Medya İçerik Tasarımı

Sosyal Medya'ya Hükmedin!

Bugünlerde işletmenizin sosyal medyada güçlü bir hesabının olması her zamankinden daha önemli. İşletmeniz Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram, Pinterest veya diğer herhangi bir sosyal medya platformunda etkin değilse, muhtemelen bunu okurken bile sayısız iş fırsatını kaçırıyorsunuzdur.

Sosyal medyayı aktif kullanmak, düzenli olarak güncellemeler yayınlamak ve takipçilerinize değer katıyor olmak harika bir şey. Peki işletmenizin kurumsal kimliği marka değeri? İçerik kaliteniz ne durumda? Paxmedya grafik tasarım ekibi burada devreye giriyor.

Teklif Alın