Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Maxbizz is a values-driven consulting agency dedicated.

Gallery

Contact

+1-800-456-478-23

411 University St, Seattle

maxbizz@mail.com

Hizmetlerimiz
İletişim
Bizi Ziyaret Edin

Antalya Teknokent, Ar-ge 2

Sorularınız mı var?

+90 539 899 08 09

E-Posta

info@paxmedya.com

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Reklamları İle Hedef Kitlenize Ulaşın!

Hedefiniz; ister markanızın sosyal medyadaki varlığını artırmak, ister sosyal medya reklamcılığı yoluyla olası satışları artırmak olsun, Paxmedya Dijital Medya Ajansı, sosyal medya reklam hizmetleri ile sizi hedeflerinize ulaştıracaktır.
Sosyal Medya Reklamları

İşletmeler İçin Profesyonel Sosyal Medya Reklamları Düzenliyoruz!

Sosyal medya reklamları, işletmeler için satış ve büyüme stratejilerinin ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Algoritmalar değiştikçe, işletmeler sosyal reklamcılıkla doğru kişilere doğru zamanda ulaşmak için stratejileri çeşitlendirebilir.Her sosyal reklam platformunun (Facebook, Instagram vb.) insanlara ulaşmak için kendine özgü bir yolu vardır ve her birinin kendi avantajları vardır. Neredeyse her sektördeki işletmeler, belirli kitleleri kendine çekmek, bilgilendirmek ve dönüşüm sağlamak için sosyal medya reklamlarından yararlanmaktadır.
Youtube Reklamları

Dünyanın 2. arama motoru YouTube üzerinde internet kullanıcılarının üçte birinden fazlasına erişin. Sizin için olası satışları ve gerçek satışlarınızı artıran metin ve video tabanlı reklamlar oluşturuyoruz.

İnstagram Reklamları

İnstagram'da kullanıcıların markanızla etkileşimde bulunmalarını ve ürünlerinizi satın almalarını sağlayan rekabetçi bir reklam kampanyasıyla marka bilinirliği oluşturun ve etkileşimi artırın.

Facebook Reklamları

Dünyanın en büyük sosyal medya ağı olan Facebook reklamlarıyla bir milyardan fazla kitleye erişin.planımızı, tüm büyük paydaşlarla birlikte oluşturup, uygulamaya koyuyoruz.

Sosyal Medya Reklamları

Bizimle İletişime Geçmekten Çekinmeyin!

Hemen bizimle iletişime geçerek ajansımız ve sosyal medya reklam yönetimi hizmetlerimizin, çevrimiçi varlığınızı nasıl büyütebileceğini, satışlarınızı ve müşteri sadakatinizi nasıl geliştirebileceğinin bilgisini alın. Veya bire bir sohbet etmek için bize telefonla ulaşın.

Teklif Alın