Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Maxbizz is a values-driven consulting agency dedicated.

Gallery

Contact

+1-800-456-478-23

411 University St, Seattle

maxbizz@mail.com

Hizmetlerimiz
İletişim
Bizi Ziyaret Edin

Antalya Teknokent, Ar-ge 2

Sorularınız mı var?

+90 539 899 08 09

E-Posta

info@paxmedya.com

Web Sitesi Tasarımı

Bütün Cihazlar İçin Optimize Edilmiş, SEO Uyumlu Web Siteleri Tasarlıyoruz!

Günümüz dijital dünyasında, web siteniz tüketicilerin işletmenizle olan ilk etkileşimidir.

Bu nedenle, bir kullanıcının ilk izleniminin neredeyse %95’i web tasarımı ile ilgilidir. Ayrıca iyi bir tasarımı yapılmış mobil uyumlu bir web sitenin, şirketinizin kârlılığı üzerinde büyük bir etkisi vardır.

Web Sitesi Tasarımı

Neden Paxmedya'nın Web Tasarım Hizmetleri?

Ekibimiz web tasarım hizmetlerimizi şirketinize ve benzersiz ihtiyaçlarına göre uyarlar. Bu nedenle hizmetlerimizin her özelliğini şirketinize, ürünlerinize, hizmetlerinize ve hedeflerinize göre özelleştirebilirsiniz. Sonuç, şirketinizin ve ziyaretçilerinizin sevdiği bir web sitesidir.

Profesyonel web sitesi tasarımınızın bir parçası olarak ek özellikler de ekleyebilirsiniz. Örneğin, geliştiricilerimizden bir veritabanını tasarımınıza entegre etmelerini, e-ticaret işlevlerini etkinleştirmelerini ve daha fazlasını isteyebilirsiniz.

Web Sitesi Tasarımı

Paxmedya İle Zirveye Oynayın!

Birçok şirket sadece web sitelerinin tasarımını yeniden değerlendirmekle kalmıyor, aynı zamanda daha fazla dönüşüm elde etmek için Paxmedya Dijital Ajans’tan dijital pazarlama hizmetleri de alıyor.

Profesyonel ekibimiz ile işiniz için satışları ve dönüşüm oranlarını %200’den fazla artıran özel bir web sitesi tasarlayabileceğimizden eminiz.

Teklif Alın